„WYNIKI TURNIEJU SZACHOWEGO”

Administrator
01-02-2023

„WYNIKI TURNIEJU SZACHOWEGO”

Szanowne Koleżanki

Szanowni Koledzy

W okresie od czerwca do września bieżącego roku odbyły się rozgrywki w ramach drugiego już turnieju szachowego organizowanego przez OIRP w Opolu. Z końcem sierpnia po wielu rozgrywkach fazy pucharowej odbył się finał rozgrywek gdzie to zmierzyli się Mecenas Dominik Skrzydeł oraz Mecenas Mateusz Wierzbicki. W wyniku starcia obu Mecenasów zwycięstwo odniósł Mecenas Mateusz Wierzbicki stając się jednocześnie zwycięzcą całego turniej okręgowego. Pozostałe miejsca na podium zajęli:

– drugie miejsce Mecenas Dominik Skrzydeł

– trzecie miejsce Mecenas Marcin Szeliga

Wygrana kolegi Mateusza Wierzbickiego oraz podium Dominika Skrzydeł jest o tyle ważna, iż w ślad za nawiązaną współpracą z Izbą Wrocławską oraz Izbą Katowicką, obaj Panowie będą uprawnieni do reprezentowania Izby Opolskiej w turnieju Regionalnym, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Dumni z osiągnięć członków naszej Izby oraz z życzeniami kontynuowania udanej passy życzymy wszystkim graczom wszystkiego najlepszego w przyszłych partiach.

Jednocześnie, już w tym miejscu informujemy iż z uwagi na zainteresowanie członków naszej Izby inicjatywą szachową, będą realizowane kolejne turnieje o czym dowiecie się Państwo niezwłocznie kiedy ustalone zostaną wszystkie kwestie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie turnieju, jego przyszłych rozgrywek, zasad etc. prosimy o bezpośredni kontakt z Mecenasem Maciejem Wrzosem jako delegowanym przedstawicielem Komisji Sportu przy OIRP w Opolu do nadzorowania rozgrywek (email: maciejwrzos@gmail.com, telefon: 531-511-170).

[ngg src=”galleries” ids=”25″ display=”basic_thumbnail”]