O nas

Na posiedzeniu w dniu 23 marca 2015 r., Komisja Sportu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu podjęła decyzję o uruchomieniu interaktywnej platformy informacyjnej dla radców prawnych i aplikantów zainteresowanych aktywnym trybem życia.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że sport i rekreacja są wspaniałym polem budowania relacji pomiędzy członkami samorządu, przełamywania stereotypów i łączenia pokoleń. Zarówno Krajowa Izba Radców Prawnych jak i poszczególne Okręgowe Izby dokładają wielu starań w działaniach na tym obszarze integracji poprzez organizację imprez sportowych. Niektóre z nich stały się coroczną tradycją i cieszą się bardzo dużą popularnością.

Zadaniem Komisji jest przede wszystkim informowanie o wydarzeniach sportowych, udzielanie wsparcia dla ich uczestników, ale również organizacja własnych imprez i programów.

Zachęcamy do obserwowania naszych profili na portalach społecznościowych (Facebook, Google+, YouTube) oraz korzystania z forum, co umożliwi nam podjęcie dialogu na temat Państwa pomysłów i oczekiwań.