IV MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH W BIEGU NA DYSTANSIE PÓŁMARATONU 14 MAJA 2017 R.

Administrator
23-04-2017

IV MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH W BIEGU NA DYSTANSIE PÓŁMARATONU 14 MAJA 2017 R.

            Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu na dystansie Półmaratonu w dniu 14 maja 2017 r., które to zawody będą odbywały się w ramach imprezy Maraton Opolski 2017.

            Bieg odbędzie się ulicami Opola na dystansie półmaratonu (II pętle), szczegóły trasy  na stronie Maratonu Opolskiego. Okręgowa Izba Radców Prawnych zapewnia odrębną klasyfikację w kategorii kobiet i mężczyzn. Na najlepszych czekają puchary. Dla wszystkich biorących udział medale, specjalne koszulki, pasta party, punkty żywieniowe i odżywcze na trasie biegu.

            Regulamin biegu, forma zgłoszenia udziału, trasa, dojazd dostępne są na stronie www.maratonopolski.pl. Podczas rejestracji na stronie Maratonu Opolskiego prosimy o zaznaczenie  udziału w dodatkowej klasyfikacji: „Mistrzostwa Polski  Radców Prawnych”.

            Oprócz rejestracji na w/w stronie internetowej prosimy o dodatkowe potwierdzenie udziału w imprezie przesyłając wiadomość na adres e – mailowy komisja-sportu@oirp.opole.pl

            Powyższa informacja dla nas również potrzebne celem przygotowania spotkania „pasta party” w dniu 13 maja 2017 r. o godz. 17.00 dla prawników biorących udział  w mistrzostwach.

           

Osoba kontaktowa:

r.pr. Łukasz Pasieka – tel. 516 245 654