III Turniej o Puchar Dziekana OIRP w Opolu

Administrator
27-11-2017

III Turniej o Puchar Dziekana OIRP w Opolu

W dniu 25 listopada 2017 r., w Hali Sportowej w Komprachcicach, rozegrany został III Turniej o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu w ramach obchodów Europejskiego Dnia Prawnika 2017. Wszystkie uczestniczące drużyny pokazały duże umiejętności i wiele determinacji. Puchary i gratulacje na ręce kapitanów drużyn biorących udział w Turnieju złożył Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu Katarzyna Bisowska.

Wyniki Turnieju:
I miejsce – OIRP Wrocław
II miejsce – Prawnicy Częstochowscy
III miejsce – OIRP Opole

W imieniu organizatora Turnieju – Komisji Sportu Okręgowej Izby Radców Prawnych, dziękujemy zawodnikom i kibicom za wzięcie udziału w Imprezie. Jednocześnie zapraszamy na przyszłoroczne zmagania!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”15″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”270″ thumbnail_height=”270″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]