6. Maraton Opolski

Administrator
18-12-2015

6. Maraton Opolski

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa Firmę do udziału w konkurencji Sztafet Firmowych podczas 6. Maratonu Opolskiego, który odbędzie się 8 maja 2016r. na ulicach miasta Opola.

Podczas Maratonu Opolskiego odbędą się biegi na kilku dystansach, tym na który w szczególności chcemy Państwa zaprosić jest bieg na 21km prowadzony w formie sztafety przez 4 biegaczy, z których każdy biegnie po 5,3 km. W 5. Maratonie Opolskim konkurencję Sztafet Firmowych wygrała drużyna Politechniki Opolskiej wyprzedzając m.in. Toyota Autosalon Szic i Nutricia. Drużyny startujące w sztafetach firmowych rywalizowały nie tylko na trasie biegu. Każda sztafeta przekazała środki na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Zachęcam Państwa do zarejestrowania swojej sztafety na www.maratonopolski.pl (zakładka zgłoszenia/sztafeta) w terminie do 10 kwietnia 2016r. Pozwoli nam to na umieszczenie informacji o Państwa uczestnictwie w informatorze Maratonu Opolskiego i wielu materiałach informacyjnych w tym prasowych. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Konrad Kozubowski
Koordynator ds. Sztafet Firmowych Maratonu Opolskiego

Telefon: 794 211 355
email: sztafety@maratonopolski.pl