I Turniej o Puchar Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu

14-12-2015

I Turniej o Puchar Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu

W dniu 05 grudnia 2015 r., w Hali Gwardii Opole, rozegrany został Turniej o Puchar Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny: zespół adwokatów, prokuratorów, przedstawicieli mediów lokalnych i radców prawnych. Pierwsza faza Turnieju odbywała się w systemie pucharowym i wyłoniła pary drużyn, które zmierzyły się w meczach o I i III miejsce. W „małym finale” zmierzyły się ze sobą drużyny prokuratorów i przedstawicieli mediów. Mecz był zacięty, obfitował w składne akcje i niekonwencjonalne zagrania. Zwycięzca wyłoniony został dopiero po kilku seriach rzutów karnych. W meczu o I miejsce zmierzyły się zespoły adwokatów i gospodarzy – radców prawnych. Obydwie drużyny pokazały duże umiejętności i wiele determinacji. Przez większość regulaminowego czasu gry utrzymywał się bezbramkowy remis. Około trzy minuty przed końcem meczu, w momencie chwilowej dekoncentracji formacji obronnej adwokatów, drużyna radców prawnych, ku uciesze kibiców zgromadzonych na trybunach, zdobyła zwycięską bramkę. Pomimo zmasowanych ataków, drużyna adwokatów nie zdołała odrobić strat i musiała zadowolić się drugim miejscem.
Puchary i gratulacje na ręce kapitanów drużyn biorących udział w Turnieju złożyły Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu Barbara Bieluszewska oraz Sekretarz Rady Katarzyna Bisowska.

Wyniki Turnieju:
I miejsce – radcowie prawni
II miejsce – adwokaci
III miejsce – przedstawiciele mediów lokalnych
IV miejsce – prokuratorzy

Tytuł najlepszego strzelca zdobył Mateusz Boruszek z drużyny adwokatów.

W imieniu organizatora Turnieju – Komisji Sportu Okręgowej Izby Radców Prawnych, dziękujemy zawodnikom i kibicom za wzięcie udziału w Imprezie.

Jednocześnie zapraszamy na przyszłoroczne zmagania!