VI MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH W BIEGU NA DYSTANSIE PÓŁMARATONU ORAZ W BIEGU NA 10 KM – 11 MAJA 2019 R.

Administrator
02-04-2019

VI MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH W BIEGU NA DYSTANSIE PÓŁMARATONU ORAZ W BIEGU NA 10 KM – 11 MAJA 2019 R.

            Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w VI Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu na dystansie Półmaratonu oraz w biegu na 10 km w dniu  11 maja 2019 r., które to zawody będą się odbywały w ramach imprezy Maraton Opolski 2019.

            Bieg odbędzie się ulicami Opola na dystansie półmaratonu oraz 10 km, szczegóły trasy na stronie Maratonu Opolskiego. Okręgowa Izba Radców Prawnych zapewnia odrębną klasyfikację w kategorii kobiet i mężczyzn w biegu na dystansie półmaratonu z podziałem na dwie kategorie wiekowe (do 35 roku życia i powyżej 35 roku). Na najlepszych czekają puchary. Dla wszystkich biorących udział medale, specjalne koszulki, pasta party, punkty żywieniowe i odżywcze na trasie biegu.

            Regulamin biegu, forma zgłoszenia udziału, trasa, dojazd dostępne są na stronie www.maratonopolski.pl. Podczas rejestracji na stronie Maratonu Opolskiego prosimy o zaznaczenie  udziału w dodatkowej klasyfikacji: „Mistrzostwa Polski Radców Prawnych”.

            Oprócz rejestracji na w/w stronie internetowej prosimy o dodatkowe potwierdzenie udziału w imprezie przesyłając wiadomość na adres e – mailowy komisja-sportu@oirp.opole.pl

            Powyższa informacja dla nas również potrzebne celem przygotowania spotkania „pasta party” w dniu 10 maja 2019 r. w godzinach popołudniowych dla biorących udział  w mistrzostwach.

Do udziału w zawodach zachęcamy przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych.