III MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH W BIEGU NA DYSTANSIE PÓŁMARATONU

Administrator
11-05-2016

III MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH W BIEGU NA DYSTANSIE PÓŁMARATONU

W dniu 8 maja 2016 r. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu zorganizowała we współpracy z Opolskim Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej III Mistrzostwa Radców Prawnych na Dystansie Półmaratonu. Mistrzostwa Radców były częścią opolskiego święta biegowego jakim jest – Maraton Opolski. Ogólna rywalizacja toczyła się w sześciu biegach: Maratonie, Półmaratonie, Biegu Festiwalowy, sztafecie Firmowej, biegu na 10 km oraz minimaratonie.

 

Przedstawiciele Samorządu Radców Prawnych odnosili sukcesy w indywidualnych klasyfikacjach generalnych i sztafecie. W Mistrzostwach Radców Prawnych na Dystansie Półmaratonu wzięło udział 35 osób łącznie, w kategorii kobiet i mężczyzn, którzy reprezentowali Okręgowe Izby Radców Prawnych z całego kraju. Nagrody dla zwycięzców wręczała Dziekan OIRP Opole Barbara Bieluszewska oraz Prezes KRRP Dariusz Sałajewski.

 

Podczas mistrzostw została również przeprowadzona zbiórka pieniężna na rzecz Filipa Teodorowskiego, u którego zdiagnozowano autyzm dziecięcy.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ukończenia biegu. Dziękujemy za pozytywną odpowiedź na zaproszenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu i wspólną rywalizację. Równocześnie bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji imprezy, która będzie miała miejsce w maju 2017.

 

Informacje o kolejnej edycji biegu oraz dokładna klasyfikacja uczestników tegorocznego półmaratonu zostaną podane w późniejszym czasie.