II Turniej o Puchar Dziekana OIRP w Opolu

06-12-2016

II Turniej o Puchar Dziekana OIRP w Opolu

W dniu 03 grudnia 2016 r., w Hali Sportowej w Dąbrowie k/Opola, rozegrany został II Turniej o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu w ramach obchodów Europejskiego Dnia Prawnika 2016. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn: zespół Adwokatów, Prokuratorów, OIRP we Wrocławiu, Prawników Częstochowskich oraz OIRP Opole. Pierwsza faza Turnieju odbywała się w systemie pucharowym i wyłoniła drużyny, które zmierzyły się w meczu o I miejsce. W finale zmierzyły się ze sobą drużyny OIRP Opole oraz Prawników Częstochowskich. Mecz był zacięty, obfitował w składne akcje i niekonwencjonalne zagrania. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Prawników Częstochowskich 3:2. Wszystkie drużyny pokazały duże umiejętności i wiele determinacji. Puchary i gratulacje na ręce kapitanów drużyn biorących udział w Turnieju złożył Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu Katarzyna Bisowska.

Wyniki Turnieju:
I miejsce – Prawnicy Częstochowscy
II miejsce – OIRP Opole
III miejsce – Adwokaci
IV miejsce – OIRP Wrocław
V miejsce – Prokuratorzy

Tytuł najlepszego strzelca zdobył Dominik Skrzydeł z drużyny „Prawnicy Częstochowscy”

W imieniu organizatora Turnieju – Komisji Sportu Okręgowej Izby Radców Prawnych, dziękujemy zawodnikom i kibicom za wzięcie udziału w Imprezie. Jednocześnie zapraszamy na przyszłoroczne zmagania!