Majówka z Mecenasem

Administrator
19-11-2015

Majówka z Mecenasem

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy, w ramach swojej cyklicznej imprezy pod nazwą „Majówka z Mecenasem”, organizuje turniej piłki nożnej na trawie o puchar Krajowej Rady Radców Prawnych. Impreza odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, w dniach 16-17 maja 2015 r. Rozgrywki odbywają się w składach sześcioosobowych (pięciu zawodniku w polu + bramkarz).

Mając na uwadze, że nasza OIRP zamierza wystawić na powyższe zawody własną drużynę, zorganizowany zostanie w Opolu turniej eliminacyjny, a jego zwycięzcy będą reprezentować Izbę na arenie ogólnopolskiej.

Prosimy o zgłaszanie się wszystkich chętnych radców prawnych i aplikantów, w szczególności drużyn – minimum sześcioosobowych.

W wypadku zgłoszeń indywidualnych, udział w turnieju eliminacyjnym będzie uzależniony od możliwości uformowania dodatkowej drużyny, bądź dołączenia do zgłoszonych zespołów.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 10 kwietnia 2015 r., drogą mailową na adres: lpasieka@op.pl lub michal.lesnicki@gmail.com.

Bliższe informacje na temat turnieju eliminacyjnego (termin, formuła, dokładne miejsce) zostaną zamieszczone po 13 kwietnia 2015 r., w osobnym komunikacie.